O nás

 

COMFOR = Váš špeCialista na počítače, internet a digitálny svet

Sme predajná sieť s výpočtovou technikou, ktorá má na Slovensku významné postavenie už viac ako 10rokov. Disponujeme vyše 100 predajňami po celom Slovensku. Rozumieme počítačom a našim zákazníkom poskytujeme odborný servis - každá z predajní COMFOR je autorizovaná na vykonanie záručnej opravy alebo rozšírenia počítača COMFOR - bez ohľadu na miesto zakúpenia počítača.

Sme všade, kde nás potrebujete

I keď je každá predajňa COMFOR vyberaná podľa prísnych kritérií, nájdete nás ako v tých najväčších mestách, tak i v tých menších, aby sme vám boli k dispozícii tam, kde vám to najviac vyhovuje. Svojho „osobného“ špecialistu tak máte vždy nablízku. Presvedčiť sa o tom môžete priamo tu .

Hľadáme najvýhodnejšie riešenia

Pravidelne sa odborne vzdelávame, pretože svet informačných technológií je neustále v pohybe. Pre nás sú tieto aktuality neodmyslitelnou súčasťou a nutnou podmienkou práve na to, aby náš zákazník odchádzal nadmieru spokojný. A to zabezpečíme iba vďaka vysokej úrovni našich služieb.

Každý zákazník je pre nás dôležitý. Či sa už rozhodnete pre kúpu počítača, potrebujete odbornú pomoc alebo len dokúpiť náplne pre Vašu fototlačiareň. Naším cieľom je vaša spokojnosť - vždy a na prvom mieste.