Optická spojka SC/ APC single mode simplex

Optická spojka SC/APC single mode simplex; typ broušení: APC ... viac
Objednávací kód: 502710930712
Kód výrobcu:
Výrobca: OEM
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 1,21 €
Cena s DPH: 1,45 €
Porovnání Oblíbené

Optická spojka SC/APC single mode simplex
typ broušení: APC

-|CZ|SK|EN