Optická spojka LC/ APC single mode duplex

Optická spojka LC/APC, singlemode, duplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC pro singlemode vlákna. ... viac
Objednávací kód: 50271093052
Kód výrobcu:
Výrobca: OEM
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť:  24 hodín
Cena bez DPH: 1,82 €
Cena s DPH: 2,18 €
Porovnání Oblíbené

Optická spojka LC/APC, singlemode, duplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC pro singlemode vlákna.

-|CZ|SK|EN